Renginiai

Kviečiame į sporto šventę

Klaipėda ruošiasi aktyviai paminėti Tarptautinę žmonių su negalia dieną ir tradiciškai kviečia į nuotaikingą Sporto šventę.

Jūsų lauks estafečių ir įvairių nuotaikingų sportinių rungčių įvairovė: bočia, krepšinis, snaiperio konkursai, rankų lenkimas, jėgos sportas, lengvosios atletikos rungtys, šaškės, šachmatai ir kitos įvairios sportinės pramogos.

Dalyvių laukia medaliai, prizai ir saldžių vaisių nukrautas stalas.

Klaipėdos miestas turi tradiciją tarptautinę neįgaliųjų dieną paminėti aktyviai, kasmet kviečiant neįgaliuosius į Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (Taikos pr. 54) organizuojamą Sporto šventę. Pasižymėkite savo kalendoriuose lapkričio 30 dieną (ketvirtadienis) raudona spalva ir nepraleiskite smagaus ir sportiško susitikimo bendraminčių rate.

Renginys visiems yra nemokamas, laukiami ne tik sportuojantys, bet ir juos palaikantys!

Ši diena yra skirta neįgaliems vaikams ir suaugusiems, kurie pasiryžę rungtyniauti įvairių sporto šakų varžybose ir aktyviai bei smagiai praleisti laiką.

Varžybos vyks estafetės principu. Taip siekiama, kad dalyviai daugiau bendrautų tarpusavyje ir pajustų komandinę atmosferą.

Kiekviena mokykla ar sporto klubas turi sudaryti komandą iš 10 narių.

Komandų registracija vykdoma el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Prašoma, kad besiregistruojantys iki lapkričio 6 dienos nurodytų Mokyklos pavadinimą ir planuojamą dalyvių skaičių.

Nugalės ta mokykla, kuri visų rungčių metu surinks daugiausia taškų. Visi kiti mokyklų mokiniai bus užimti įvairiomis veiklomis ir varžybomis laisvalaikio zonoje.

Komandų prizininkių laukia didžiulės komandinės taurės.

Renginio lapkričio 30 dieną (ketvirtadienį) Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (Taikos pr. 54) atidarymo ceremonija - 10 val.

Dalyvių registracija vyks ir vietoje nuo 9.30 iki 10 val.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos sportininkų namai ir Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla.
Deprecated: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/sdb/klaipedoslam.lt/httpdocs/modules/mod_cookies/tmpl/default.php on line 77