Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje – šalies lengvaatlečių elitas

Šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (LAM) viešės bene geriausi Lietuvos lengvaatlečiai, tarp kurių olimpiečiai - šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, sportinio ėjimo atstovai Marius Žiūkas, Brigita Virbalytė-Dimšienė, trišuolininkė Diana Zagainova, universiados bronzos medalio laimėtojas Adrijus Glebauskas ir dar būrelis žinomų lengvosios atletikos atstovų.

Mūsų mieste dvi dienas vyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) sporto klubų komandinės varžybos.

Varžybos šeštadienį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže (Taikos pr. 54) prasidės 13 val. ir tęsis iki 18.10 val. Oficialus varžybų atidarymas - 13.50 val.

Sekmadienį varžybų pradžia - 13 val. Apdovanojimai - 17 val.

„Iš Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos aulėtinių tarp lyderių, galinčių kovoti dėl aukso medalių, galėtume išskirti šuolio su kartimi atstovą Osvaldą Gedrimą, bėgiką Benediktą Mickų, rutulio stūmiką Šarūną Banevičių, sportinio ėjimo atstovę Moniką Vaiciukevičiūtę. Taip pat gana pajėgios mūsų barjerinio bėgimo atstovės Gabija Klimukaitė ir Satera Balčaitytė. Pastaroji dalyvaus ir šuolio į aukštį varžybose“, - sakė Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Murašovienė.

Dėl COVID-19 pandemijos ir Vyriausybės įvesto karantino varžybos vyks be žiūrovų, o dalyviai turės laikytis griežtų saugumo reikalavimų. Tiesiogiai varžybas galima bus stebėti portale www.delfi.lt ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos Facebook paskyroje.

Šios varžybos lengvaatlečiams svarbios ir tuo, kad bus galima siekti olimpinių normatyvų ir kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes.

Informaciją parengė Paulius Matulevičius, nuotraukos autorius – Alfredas Pliadis.

LIETUVOS LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATO PROGRAMA

Draugai

BIO farmacija

Lietuvos lengvosios atletikos federacija

Klaipėdos miesto lengvosios atletikos federacija

balticum

vakaru ekspresas

klaipeda logo


Deprecated: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/sdb/klaipedoslam.lt/httpdocs/modules/mod_cookies/tmpl/default.php on line 77