Atiduokite balsą už knygą „Krepšinis Klaipėdoje“

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos skaitykloje plačiajai visuomenei buvo pristatyta knyga "Krepšinis Klaipėdoje".

Susirinkusiesiems plačiau šią knygą pristatė kūrybinė grupė - knygos sudarytojas Algirdas Plungė ir jo konsultantai - buvęs garsus Klaipėdos krepšininkas, Lietuvos krepšinio federacijos vadovas Valentinas Greičiūnas, Klaipėdos sportininkų namų sporto istorikas Algirdas Vaicekauskas bei sporto žurnalistas Paulius Matulevičius.

Renginyje dalyvavę Lietuvos krepšinio federacijos vadovai - prezidentas Vydas Gedvilas, Lietuvos krepšinio federacijos viceprezidentas Rimantas Cibauskas ir Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas pabrėžė, kad iki šiol taip kruopščiai ir išsamiai aprašytos vieno miesto krepšinio istorijos nebuvo regėję.

"Tai tarsi Klaipėdos krepšinio enciklopedija. Džiaugiamės, kad klaipėdiečiai rodo tokias iniciatyvas, myli ir vertina krepšinį. Klaipėda mūsų šalies krepšiniui per daugelį metų davė labai daug ir iki šiol krepšiniui yra labai svarbus miestas", - pabrėžė LKF prezidentas V. Gedvilas.

Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos skaitykloje susirinkę klaipėdiečiai ir miesto svečiai knygos "Krepšinis Klaipėdoje" kūrybinės grupės buvo maloniai nustebinti - kiekvienam dalyvavusiam padovanojo po knygos egzempliorių.

Šis leidinys, skirtas Lietuvos krepšinio šimtmečiui, Klaipėdos sportininkų namų ir Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos komandos buvo išleistas dar praėjusių metų pabaigoje, o plačiajai visuomenei pristatytas jau ne pirmą - dar sausio mėnesį Klaipėdos sportininkų namuose su šia knyga susipažino Klaipėdos krepšinio bendruomenė ir miesto valdžios atstovai.

Reportažą apie knygos pristatymą parengė legendinės krepšinio laidos "Krepšinio pasaulyje" kūrėjas žurnalistas Vidas Mačiulis. Reportažą per televiziją apie tai bus galima išvysti kovo mėnesio pradžioje.

Knyga "Krepšinis Klaipėdoje" - tai pirmasis mūsų miesto leidinys apie krepšinį, aprėpiantis tokį ilgą laikotarpį ir išties šlovingą šios sporto šakos mūsų miesto istoriją.

Knyga "Krepšinis Klaipėdoje" dalyvauja Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos organizuojamame konkurse „Klaipėdos knyga 2022“ ir pretenduoja tapti populiariausia ir gražiausia „Klaipėdos knyga 2022“.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir balsuoti svetainėje: www.biblioteka.lt arba Klaipėdos bibliotekose.

Atiduokite savo balsą čia: https://biblioteka.lt/balsavimas/start

Draugai

BIO farmacija

Lietuvos lengvosios atletikos federacija

Klaipėdos miesto lengvosios atletikos federacija

balticum

vakaru ekspresas

klaipeda logo