Krepšinio mėgėjų triukų ir dėjimų video konkursas

Esi azartiškas krepšinio sirgalius ir žaidėjas? Savo kiemo aikštelėje atlieki įvairius efektingus triukus ar dėjimus į krepšį ir jais stebini savo draugus?

Tad šis konkursas būtent Tau!

Nufilmuok video įrašą, kaip krepšinio aikštelėje su kamuoliu atlieki triukus ar dėjimus į krepšį, patalpink jį į „Youtube“ kanalą, atsiųsk mums nuorodą, užpildydamas konkurso registracijos formą, ir laimėk 300 eurų vertės prizą.

Konkurso sąlygos labai paprastos

Video klipas neturi viršyti 10 sekundžių trukmės ir atitikti tam tikrus kokybės standartus (video klipas turi būti arba viršyti šiuos techninius reikalavimus: vaizdo kokybė FULL HD 1080p, 25 kadrai per sekundę).

Vienam asmeniui nustatomas maksimalus filmuotų klipų skaičius – 3 klipai. Vaizdo įrašuose turi būti rodomi skirtingi triukai arba dėjimai į krepšį.

Svarbūs video klipo kriterijai unikalumas, kūno plastiškumas, masiškumas, atpažįstamos Klaipėdos vietos.

Dalyvaudami ir siųsdami savo video klipus, sutinkate, kad visos autorių teisės atitenka organizatoriams ir jie neatlygintinai gali video klipus viešinti visais savo kanalais.

Techniškai švarūs ir reikalavimus atitikę video klipai bus rodomi ekranuose Klaipėdos mieste arba miesto sporto renginiuose.

Konkurse 1-5 vietos apdovanojamos diplomais, rėmėjų įsteigtais prizais ir Klaipėdos LAM atminimo dovanomis.

Pirmos vietos laimėtojui bus įteiktas 300 eurų, antrosios vietos laimėtojui – 200 eurų, trečiosios – 100 eurų vertės prizai.

Konkursui pateikti filmuotą medžiagą galima iki 2022 metų lapkričio 21 dienos.

Video klipus siųskite per wetransfer el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., nurodykite savo vardą, pavardę, amžių, miestą ir telefono numerį. 

Vėliau konkurso sąlygas atitikę video klipai bus paviešinti socialinio tinklo Facebook puslapyje „Klaipėdos LAM – renginiai“ (https://www.facebook.com/klaipedoslam/) ir atiduoti visuomenės balsavimui. Daugiausiai „Patinka“ (angl. „Like“) surinkęs klipas taps nugalėtoju.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad susipažino su konkurso nuostatais, su jais sutinka ir įsipareigoja jų laikytis.

Konkurso organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė ir Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla.

Šis konkursas skirtas paminėti šiemet 100-metį mininčiam Lietuvos krepšiniui!

Draugai

BIO farmacija

Lietuvos lengvosios atletikos federacija

Klaipėdos miesto lengvosios atletikos federacija

balticum

vakaru ekspresas

klaipeda logo