+37046310490 Taikos pr. 54, Klaipėda

Žmonių su negalia sporto festivalis Klaipėdoje 2020 m. rugpjūčio 8 d.

Klaipėdos miestas jau trečius metus kviečia žmones turinčius negalią į pajūrį, kur tradiciškai vyks fizinį aktyvumą ir sportą skatinantis vienos dienos renginys „Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis“, skirtas visų amžiaus grupių ir visų negalios formų žmonėms, lydintiems asmenims bei savanoriams.
Nesvarbu, kur jūs gyvenate, ką veikiate, esate sporto klubo narys ar ne - ši diena skirta visiems norintiems susiburti, susirasti naujų draugų, bendrauti, išbandyti naujas sporto rūšis ir smagiai praleisti laiką.
Kaip ir kasmet šventėje bus galima parungtyniauti ar išbandyti save daugybėje įtraukiančių sporto šakų, kurių sąrašas nuolat pildosi.
Bočia, Paplūdimio tinklinis, Integruotas krepšinis, Orientavimosi sportas, Smiginis, Šaudymas iš lanko, Kulkinis šaudymas, Sunkumų kilnojimas, Baudų mėtymas, Stalo tenisas, Diskgolfas, Rankų lenkimas, Badmintonas, Lengvosios atletikos rungtys, Lenktynės vežimėliais, Šaškės, Mankštos, bandomieji važiavimai ir lenktynės Triračiais „Race Runners“, Gimnastika ir kt.
Dalyvavimas festivalyje yra nemokamas, bent vieną rungtį išbandžiusių dalyvių laukia atminimo medaliai, aktyviausiems dalyviams atiteks firminiai marškinėliai bei kiti vertingi prizai. Komandinėse varžybose bus kovojama dėl nugalėtojų taurių.
Renginys vyks šeštadienį, rugpjūčio 8 d., 10.00 val. - 16.00 val. Klaipėdos m. stadione, Sportininkų g. 46.
Renginio organizatorius BĮ Klaipėdos m. lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos miesto savivaldybė
Esant būtinybei renginio programa gali būti pildoma ar keičiama, varžybų nuostatus, registracijos poradžią ir daugiau informacijos pateiksime netrukus.
Informacija telefonu +370 606 10858 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">
Daugiau informacijos rasite: Žmonių su negalia sporto festivalis.

Draugai

enform

balticum

ergoline logo

vakaru ekspresas

klaipeda logo