1,2 % PARAMOS SKYRIMAS

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad savo vaikų fizinį ugdymą patikėjote mūsų įstaigai - BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklai ir kviečiame paremti mokyklą skiriant 1,2 proc. nuo savo 2019 metais sumokėto GPM. Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išteklių ar didelių laiko sąnaudų. Šiam tikslui tereikia užpildyti bei pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai formą FR0512v.4 !!!

Vaikų fizinio ugdymo pagrindas yra visapusiškas fizinis parengimas bei kompleksinis fizinių ypatybių lavinimas, o tam reikalingas šiuolaikiškas, saugus, funkcionalus bei atraktyvus sportinis inventorius. Jūsų parama mums būtų labai svarbi, nes už ją galėtume įsigyti efektyvesniam ir įdomesniam vaikų ugdymui reikalingo sportinio inventoriaus.

Kasmet augame, tobulėjame, siekiame pateisinti Jūsų lūkesčius ir įsipareigojame pateikti mokyklos bendruomenei išsamią ataskaitą apie gautą paramą bei už ją įsigytą inventorių.

Prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai galima pateikti iki 2020 metų liepos 1 d.

Paramos gavėjo kodas 303212716

Kaip pildyti prašymą elektroniniu būdu?

Prisijunkite prie VMI Deklaravimo sistemos (paspaudę šią nuorodą http://deklaravimas.vmi.lt/ pasirinkite FR0512 v.4 formą, užpildykite ją sekdami instrukcijas ir pateikite VMI.

Pateikite privalomus duomenis šiuose laukeliuose:

1          Įrašykite savo asmens kodą;

3V       Įrašykite savo vardą;

3P        Įrašykite savo pavardę;

5          Pasirinkite mokestinį laikotarpį (2019);

E1       Įveskite gavėjo tipą (paramos gavėjas);

E2       Įveskite gavėjo identifikacinį numerį – kodą (303212716);

E3       Galite nurodyti mokesčio dalies paskirtį (pvz.: sportiniam inventoriui);

E4       Nurodykite skiriamos mokesčio dalies dydį (proc.) (1,2);

E5       Nurodykite iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate mokesčio dalį – pildoma tik norint pajamų mokesčio dalį skirti ilgiau kaip 1 metus (vėliausiai iki 2023).

Jeigu kyla klausimų visada galite kreiptis į mus arba pažiūrėti VMI parengtą trumpą video instrukciją https://www.youtube.com/watch?v=7BCPmiMytek

Iš anksto dėkojame už paramą!

JŪSŲ LAM J

Draugai

enform

balticum

ergoline logo

vakaru ekspresas

klaipeda logo