Kvietimas dalyvauti mokymuose

BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, vykdydama Klaipėdos m. savivaldybės pavestas funkcijas - užtikrinti metodinio kabineto veiklą, pradeda 2020 metų mokymų ciklą, skirtą Klaipėdos miesto sporto organizacijų vadovų ir darbuotojų kompetencijų ugdymui.

Pirmoji mokymų tema „Sužibėk renginiuose: kaip paversti stebėtojus dalyviais“ skirta už sporto renginių organizavimą atsakingiems įstaigų darbuotojams.

Mokymų metu sužinosite: Kaip patiems jaustis gerai ir pasitikinčiai renginio metu; Kaip užmegzti kontaktą su renginio lankytojais ir juos sudominti; Kaip paversti lankytojų susidomėjimą aktyviu dalyvavimu; Kaip suderinti komandos narių veiksmus siekiant didesnio lankytojų įsitraukimo.

Mokymus ves ir patirtimi dalinsis Lauras Balaiša.

Verslo administravimo magistras, baigęs mokslus Lietuvos bei JAV universitetuose, Psichologijos akademijos absolventas. Coca-Cola Bottlers Lietuva marketingo vadovas, prekybos tinklo JYSK steigėjas ir vadovas Lietuvoje, viešbučio Rinno bendrasavininkas.

Turi virš 16 metų patirtį verslo ir valstybinių organizacijų konsultavime. Veda mokymus 25 temomis, yra sukūręs virš 20 mokymo programų ir metodikų, per metus apmoko iki 1000 seminarų dalyvių.

Specializuojasi pardavimų, derybų, įtakos, viešo kalbėjimo, susirinkimų valdymo srityse. Taiko aktyvaus mokymosi metodiką „Teorija – Treniruotė – Taikymas“, kuri padeda greičiau susieti teoriją ir praktiką, formuoti reikiamus įgūdžius. Seminarų dalyviai vertina Lauro gebėjimą įtraukti į dėstomo dalyko nagrinėjimą, pateikti iliustruojančius pavyzdžius ir palaikyti betarpiški bendravimą.

Vieta: Klaipėdos universiteto Jūros tyrimo institutas, Universiteto al. 19, Klaipėda

Laikas: 2020 m. sausio 17 d.

Darbotvarkė

08:30 – 09:00 dalyvių registracija

09:00 – 10:30 mokymai

Kavos pertrauka

10:40 – 12:15 mokymai

Pietų pertrauka

13:00 – 15:00 mokymai

Dalyvių skaičius ribotas (iki 40), todėl užsiregistravus didesniam dalyvių skaičiui vykdysime atranką.

Atrankos metu bus vertinama pagal šiuos pagrindinius kriterijus:

  1. Darbo stažas ir patirtis renginių organizavimo srityje;
  2. Iš vienos organizacijos užsiregistravo daugiau kaip trys atstovai.

Būtina išankstinė registracija iki 2020 sausio 15 dienos 16:00 paspaudus šią nuorodą https://forms.gle/hrDqBSX94fSZankj7

Dalyvavimas mokymuose nemokamas, visiems dalyvavusiems bus išduodami pažymėjimai !

Draugai

enform

balticum

ergoline logo

vakaru ekspresas

klaipeda logo